• VÝKUPY & DEVELOPMENT

Jak to funguje?

Verum capital s.r.o. se zabývá výkupy nemovitostí v Česku a na Slovensku. V České republice se zaměřujeme, ve spolupráci s obchodním partnerem, na výkup funkčních nemovitostí jako jsou byty, rodinné domy i celé bytové soubory. Jejich majitelé jsou často v těžké finanční situaci nebo potřebují vyrovnat své závazky vůči rodině, firmě apod. Nemovitost jsme schopni odkoupit a do tří pracovních dnů má bývalý majitel peníze na účtu, se kterými může pracovat a ve svém domě dál bydlet jako řádný nájemník. Celý subjekt si následně refinancujeme bankou, vyvážeme vlastní kapitál a budujeme tak dlouhodobé portfolio nemovitostí.

Na Slovensku se věnujeme výkupům pozemků, na které získáváme kontakty v dědických řízeních. Vyhledáváme nevyužívané pozemky se skrytým potenciálem. Umožňujeme tak výstavbu nového bydlení v atraktivních lokalitách. Pozemek po odkoupení buď obratem prodáme, nebo na něm vytvoříme určitou přidanou hodnotu, ve formě inženýrských sítí, rozparcelování, zahájení změny územního plánu, nebo dokonce samotnou výstavbu rodinných domů.

Náš tým má zkušenosti ze všech fází developmentu. Od strategického plánování záměru, vyhodnocení vhodnosti (Due diligence), přes odborně vedenou akvizici, souběžně se zajištěním vhodného a bezpečného financování až po úspěšnou realizaci.

Společnost tvoří silný tým odborníků v daných oblastech. V průběhu let se ze sítě dlouholetých kontaktů vytvořil elitní soubor realitních a pojišťovacích makléřů, finančních poradců, developerů, právníků, správců nemovitostí a bankéřů.

Věříme, že jsme si za dobu našeho působení vybudovali jméno férového hráče na trhu a lidé se na nás sami obrací s žádostí o pomoc z celé České republiky.

VYBRANÉ REALIZOVANÉ PROJEKTY

 • Bytový dům Praha

  Bytový dům Praha byl skoupen jako pohledávka od nejmenované developerské skupiny, která se nalézala ve finančních problémech. Jedná se o moderní pražské apartmánové bydlení v celkovém počtu 42 bytů. O možném odkupu jednotlivých bytů jednáme se stávajícími nájemníky napřímo. V současné době je celý komplex v dlouhodobém pronájmu.

 • Hotel Lechovice

  Hotel Lechovice je plně funkční, zavedený a kompletně vybavený hotel s tradicí. Součástí je i wellness, restaurace, sauna, vinný sklípek a mnoho dalších.

  Hotel je v plném provozu s kompletním personálem včetně provozního. Kapacita ubytování je 33 osob a degustačního vinného sklípku 80 osob.

 • Rodinný dům Soběšovice

  Rodinný dům Soběšovice s tržní hodnotou přes 6 mil Kč s dlouhodobým nájemníkem. Velmi nadstandardně vybavený, s terasou, garáží a bazénem.

VÝBĚR VHODNÉHO PROJEKTU

MŮŽE TRVAT MĚSÍCE A ZABÝVÁ SE JÍM TÝM EKONOMŮ, PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ A INVESTIČNÍCH ODBORNÍKŮ.

 

Při výběru investiční příležitosti nutně necílíme na maximální výnos, ale na minimální riziko, které si umíme vyhodnotit a následně mu předcházet. Důležitá je pro nás také přidaná hodnota , kterou daný projekt přináší společnosti nebo životnímu prostředí.