Je to o správných lidech!

Velké věci můžete dělat jen tehdy, když máte kolem sebe ty správné lidi. Nejsme žádný zkostnatělý korporát, ale živý organismus, jehož každý klíčový článek dokáže fungovat autonomně, protože ví co je jeho "klobouk" a jaká je jeho úloha ve firmě. Sledujeme společnou vizi, fáze projektů sdílíme napříč všemi odděleními a snažíme se, aby každý jednotlivec objevil své PROČ a dokázal přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Naši společnost tvoří projektové, marketingové, obchodní a back-office oddělení. Hlavně to jsou ale lidé, kteří vytváří dohromady skvělý kolektiv a táhnou za jeden provaz.

Poznejte náš tým

Jakub Flek

MAjitel

Mojí primární úlohou ve firmě je udávat její vizi a směřování. Specializuji se především na obchod a marketing, kde společně s týmy připravujeme financování našich projektů.

Ondřej Šaier

partner

Mám dlouholeté zkušenosti z bankovnictví se správou kapitálu. Proto mám zodpovědnost za ekonomiku každého projektu a plánuji finanční strategie. Vedu také jednání s privátními a institucionálními investory.

Adéla Šašinková

Marketingová manažerka

V naší společnosti dbám o budování brandu, marketingovou komunikaci napříč online i offline světem a vedu marketingové oddělení.

Kristýna Hudková

Back office manažerka

Obstárávám veškerou administrativu, zpracovávám příchozí objednávky a komunikuji s našimi obchodními partnery.

Marek Fischer

Obchodní manažer

Můj hlavní úkol je vedení obchodního oddělení. Komunikujeme a řešíme požadavky našich klientů v oblasti investic a nemovitostí.

Sára Gažiová

PROVOZNÍ manažerka

Starám se především o bezproblémový chod kanceláře a spokojenost našich klientů.

Mgr. Petrana Erdelská

MARKETINGOVÁ SPECIALISTKA

Jakub Konečný

obchodník

Bc. Jiří Doležel

JUNIOR PROJECT MANAGER