• VÝKUPY NEMOVITOSTÍ

  & FINANCOVÁNÍ

Jak to funguje?

V České republice se zaměřujeme, ve spolupráci s obchodními partnery, na výkup funkčních nemovitostí jako jsou byty, rodinné domy i celé bytové soubory. Jejich majitelé jsou často v těžké finanční situaci nebo potřebují jednoduše vyrovnat své závazky vůči rodině, společníkovi ve firmě apod.

Nemovitost jsme schopni rychle odkoupit a do tří pracovních dnů zaslat majiteli peníze na účet, se kterými může pracovat a ve svém domě dál bydlet jako řádný nájemník. Celý subjekt si následně refinancujeme bankou, vyvážeme vlastní kapitál a budujeme tak dlouhodobé portfolio nemovitostí.

Společnost tvoří silný tým odborníků v daných oblastech. V průběhu let se ze sítě dlouholetých kontaktů vytvořil elitní soubor realitních a pojišťovacích makléřů, finančních poradců, developerů, právníků, správců nemovitostí a bankéřů.

Věříme, že jsme si za dobu našeho působení vybudovali jméno férového hráče na trhu a lidé se na nás sami obrací s žádostí o pomoc z celé České republiky.

VYBRANÉ REALIZOVANÉ PROJEKTY

 • Bytový dům Praha

  Bytový dům Praha byl skoupen jako pohledávka od nejmenované developerské skupiny, která se nalézala ve finančních problémech. Jedná se o moderní pražské apartmánové bydlení v celkovém počtu 42 bytů. O možném odkupu jednotlivých bytů jednáme se stávajícími nájemníky napřímo. V současné době je celý komplex v dlouhodobém pronájmu.

 • Hotel Lechovice

  Hotel Lechovice je plně funkční, zavedený a kompletně vybavený hotel s tradicí. Součástí je i wellness, restaurace, sauna, vinný sklípek a mnoho dalších.

  Hotel je v plném provozu s kompletním personálem včetně provozního. Kapacita ubytování je 33 osob a degustačního vinného sklípku 80 osob.

 • Rodinný dům Soběšovice

  Rodinný dům Soběšovice s tržní hodnotou přes 6 mil Kč s dlouhodobým nájemníkem. Velmi nadstandardně vybavený, s terasou, garáží a bazénem.

VÝBĚR VHODNÉHO PROJEKTU

MŮŽE TRVAT MĚSÍCE A ZABÝVÁ SE JÍM TÝM EKONOMŮ, PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ A INVESTIČNÍCH ODBORNÍKŮ.

 

Při výběru investiční příležitosti nutně necílíme na maximální výnos, ale na minimální riziko, které si umíme vyhodnotit a následně mu předcházet. Důležitá je pro nás také přidaná hodnota , kterou daný projekt přináší společnosti nebo životnímu prostředí.

Peníze rychle a bez starostí

Založili jsme CREDITOM v návaznosti na opakované poptávky po zajištění financování z řad našich klientů i obchodních partnerů. Díky našim dlouholetým zkušenostem na finančním trhu přinášíme efektivní řešení pro jejich potřeby.

Jsme stabilním partnerem v dobách těžkých, ale taky v dobách, kdy se hodně daří a společnostem chybí peníze pro rychlý růst.

Řídíme se heslem "čas = peníze". Proto při hledání řešení klademe důraz především na rychlost vyřízení.

Ondřej Šaier
Ceo